Spotkanie informacyjne dla kandydatek i kandydatów do klasy 1

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dla kandydatek i kandydatów do klasy 1!

Odbędzie się ono dnia 14.12.21 o godzinie 18:00. Przez wzgląd na obecnie panującą sytuację epidemiczną, spotkanie odbywać będzie się zdalnie, przez platformę MS Teams.

W trakcie  spotkania będą mieli Państwo porozmawiać z nauczycielami oraz dyrekcją, w specjalnie przeznaczonych do tego pokojach. Link przekierowujący do spotkania znajduje się poniżej. Wydarzenie odnajdziecie Państwo także na Fanpage’u Naszej Szkoły, gdzie znajdują się wszystkie aktualne informacje.

Pokój główny:
https://tiny.pl/rjpsk

Podczas rozmów przedstawimy  filozofię szkoły i realizowany program. Będzie można porozmawiać z dyrektorem, oraz nauczycielami uczącymi w szkole. Bez wątpienia uzyskają Państwo odpowiedź, na wszystkie nurtujące pytania.

Do zobaczenia!