Mundurek uczennicy i ucznia naszego liceum

Mundurek szkolny jest z jednej strony nośnikiem tradycji Szkoły jednoczącym uczniów i absolwentów, z drugiej zaś elementem wychowania. Staramy się po pierwsze przekazać, że bardziej warto być niż mieć, a po drugie – że przekraczając drzwi Szkoły nasi uczniowie są jedną rodziną. Wymagamy schludnego wyglądu zarówno od nich, jak i od siebie samych. Jest to zatem również wyraz szacunku zarówno wobec uczących się i pracujących w Szkole.

Uczniów obowiązuje strój szkolny w czasie zajęć lekcyjnych na terenie Szkoły oraz podczas oficjalnych wyjść i uroczystości organizowanych przez Szkołę, bądź takich, w których Szkoła bierze udział.

Na terenie Szkoły uczniów obowiązuje prosta, estetyczna fryzura; włosy długie powinny być związane.

W szkole obowiązuje obuwie zmienne – inne niż używane do wyjść na zewnątrz.

Strój przeznaczony na lekcje wychowania fizycznego to T-shirt w wyznaczonym kolorze lub określony przez nauczyciela prowadzącego.

Ze względów bezpieczeństwa na terenie szkoły obowiązuje zakaz korzystania z plecaków z kółkami i wystającymi stelażami zewnętrznymi.

• Spódnica plisowana w ustaloną szkocką kratę o długości za kolana (1,5-2 cm);

• Koszulka polo z logo szkoły z krótkim lub długim rękawem, włożona w spódnicę;

• Granatowy sweter z logo szkoły (wkładany przez głowę lub rozpinany kardigan);

• Granatowe lub czarne rajstopy bądź podkolanówki (jednolite i nieprzeźroczyste);

• Czarne lub granatowe półbuty – nie sportowe, na płaskim obcasie;

• Strój na lekcje wychowania fizycznego: niebieski T-shirt z nadrukiem logo szkół lub napisem   www.platerki.pl; oraz granatowe spodenki dziewczęce.

• Spódnica plisowana w ustaloną szkocką kratę  o długości za kolana (1,5-2 cm);
  • Biała bluzka koszulowa;
  • Granatowa krawatka damska z ukośnymi paskami w barwach szkoły;
  • Granatowy sweter z logo szkoły (wkładany przez głowę lub rozpinany kardigan);
  • Czarne rajstopy bądź podkolanówki (jednolite i nieprzeźroczyste);
  • Czarne półbuty – nie sportowe, na płaskim obcasie;
  • Niebieska koszulka polo z logo szkoły z krótkim lub długim rękawem;
  • Granatowa kamizelka lub granatowy sweter z logo szkoły wkładany przez głowę;
  • Spodnie granatowe materiałowe długie lub krótkie;
  • Ciemne skarpetki;
  • Ciemne obuwie (granatowe lub czarne);
  • Niebieska koszula z krótkim lub długim rękawem;
  • Granatowa marynarka o ustalonym kroju z logo szkoły;
  • Krawat granatowy z ukośnymi paskami w barwach szkoły;
  • Spodnie granatowe materiałowe długie;
  • Ciemne skarpetki;
  • Ciemne obuwie (granatowe lub czarne);

Mundurki zamawiamy w sklepie internetowym firmy MARK

Ewentualne pytania należy kierować na adres e-mail: marek@mark-mundurki.pl lub pod numerem telefonu 502 504 346

Więcej informacji pod adresem:

http://mark-mundurki.pl/Main/Main/GetAccessToSchool (hasło potrzebne do zalogowania: platerki)

Dane firmy:

Mark Katarzyna Rusztyn